ACDC12060 12V/5A/60W desktop tápegység, új, garanciális - Jelenlegi ára: 3 980 Ft
ACDC12060 12V/5A/60W desktop tápegység
Műszaki adatok
Bemenő feszültség: 100-240 VAC
Bemenő frekvencia: 47-63 Hz
Kimenő feszültség: 12 VDC/5 A
Kimenő teljesítmény: 60 W
Átütési szilárdság: Bemenet/Kimenet 1800 VDC
Hatásfok: > 80%
Feléledési idő: 10 ms
Működési hőmérséklet: 0-40 ° C
Tárolási hőmérséklet: -20-+85° C
Hullámosság és zaj: 2% p-p max
Védelmek: túlfeszültség, túláram, túlterhelés, rövidzár
Biztonsági szabványok: FCC/CE
Kimeneti csatlakozó: 5, 5 x 2, 5 x 10 mm-es jack
Méretek: 138 x 58 x 32 mm