Jelölő klipsz 561-06001 WICA-AC10-25-PA66HIRHS-BK (100) HellermannTyton
Termék azonosító: 794903
WIC azonosító csipesz Tartozék WICA-AC10-25 fekete csomagolás = 100 ST
Az előre nyomtatott kábeljelzők gyors és egyszerű használata. Aufklickbar. Ideális utólagos felszereléshez vagy karbantartási és javítási munkákhoz. A karakterkombinációk tökéletes illesztése a szomszédos markerek megragadásával. A nagy anyagfeszültség miatt még feszes rezgés esetén is. A WIC eszköz mind a négy méretben használható. A szerszám felszerelése legfeljebb 20 jelölővel. Elérhető a sárga színben és a nemzetközi ellenállás színkód színeiben. Egyéb színek kérésre. Kétjegyű jelölők, mint például az L1, L2, L3 és PE. A markerek hordozójának színe tájékoztatást ad a típusról: WIC0 (zöld), WIC1 (piros), WIC2 (kék), WIC3 (sárga). A 6 mm? -től 25 mm? -ig (WICA-AC10-25) és legfeljebb 95 mm? -es (WICA-ACT-BK) WIC-jelölőkhöz való tartozékokat az ergonómiailag tervezett WIC szerszám segítségével egyszerűen nyomjuk meg, vagy - ha nincs szerszám - egyszerűen kézzel a kábelen. Egyszerűen helyezze be a jelölőket a szerszámba, nyomja meg az első jelölőt a kábelre, fordítsa el és alkalmazza a következő jelölőt. Miután az összes jelölőt a kábelre helyezték, addig tolják össze, amíg a retesz be nem kapcsol. A száloptikás kábelek címkézéséhez ajánlott manuális alkalmazás, a nagyobb átmérő (6 mm? -től 95 mm? -ig) a WIC WICA tartozékok segítségével jelölhető meg. Ehhez alkalmasak a WIC0, WIC1 és WIC2 méretek.