SOYAL AR-321DH4-C102 Csuklópánt ajtókhoz vezeték átvezetéssel AR321DH4C102
- Tartós, vandálbiztos, cink ötvözet csuklópánt.
- 8 ponton rögzíthető.
- Átvezetett 4-eres vezetékkel, az ajtótokba történő vezetékezés megkönnyítésére.
- Ajtószárnyba építhető elektromechanikus és reteszzárak működtetéséhez.
- Vezeték terhelhetősége: 12VDC/320mA.
- Méretei: 116 mm x 102 mm.